film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Gençlik Plajı – Teen Beach Movie 2013 Türkçe Dublaj izle

04-10-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Film Bilgileri
Gençlik Plajı – Teen Beach Movie 2013 Türkçe Dublaj izle
3.605 defa izlendi.

Teen Beach “Gençlik Plajı” adlı sinema filminde klasik olarak önümüze çıkan plaj filmlerinin yanı sıra bu filmde işler biraz daha farklı seyir ediyor. “Brady” ve “McKenzie” adındaki bu iki genç, sevgilidirler. Bu iki sevgili aynı zamanda sörfçülerdir. Bu sörfçü sevgililerin, plaj hakimiyeti altındadır. Ama bulundukları plajın biraz hareketsiz ve eğlencesiz olduğunu düşündükleri bir günde, televizyonda gördükleri plaj onlara çok cazip gelir. Fakat bu ulaşılması güç bir hayalden ibarettir. Havanın tam sörf için uygun olduğu bir günde bu iki sevgili, sörflerini alarak denize girerler. Ve tam da o sırada beklenmedik bir şey olur. Kendilerini televizyonda izledikleri plajın tam da ortasında bulurlar. Bu plajda eğlence ve müziğin eksik olmadığı danslar yapılırken, bir yandan da hakimiyet mücadelesi yaşanmaktadır.

Teen Beach Movie izle e1380840857700 Gençlik Plajı – Teen Beach Movie 2013 Türkçe Dublaj izle

Gençlik Plajı – Teen Beach Movie

Sörfçüler ve motosikletliler karşı karşıya gelmiştir. Sıkı bir hakimiyet yaşansa d, gençler dans etmekten kendilerini alamazlar… Ancak bundan daha büyük bir sorun ise gittikleri adada yaşayan sörfçülerin lideri yakışıklı Tanner, McKenzie’ye aşık olur. Motorcuların gözde güzelleri “Lela” ise Brady’ye… Bakalım bu aşklar adayı nasıl etkileyecek.

“Teen Beach” Gençlik Plajı adlı filmde göze çarpan yetenekli genç oyuncular yer alıyor. 17 yaşındaki Amerikalı “Ross Lynch” bunlardan biri. Bir diğer oyuncu ise, 23 yaşındaki güzel aktris “Grace Phipps” tir.

“Teen Beach” Gençlik Plajı adlı her kesime seslenen müzikal sinema filmini yöneten ise “Jeffrey Hornaday”dır.

onlinefilmizleten.com aracılığıyla;

İYİ SEYİRLER…

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Gençlik Plajı – Teen Beach Movie 2013 Türkçe Dublaj izle, 9.8 out of 10 based on 4 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler

2013 © Onlinefilmizleten.com online film izle | film izle Film İzle
SANAT-KÜLTÜR