film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle – Basic Instinct Full HD izle (1992)

08-04-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Film Bilgileri
Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle – Basic Instinct Full HD izle (1992)
128.916 defa izlendi.

Basic İnstinct filmi, 1991 Amerika yapımı gizem türünde bir filmdir. Basic Instinct filminin Türkçe karşılığı “ Temel İçgüdü ” olarak çevrilmiştir. Temel İçgüdü filmi, 40 Milyon $ harcanarak yapılmıştır. Temel İçgüdü filminin galasından sonra yaşanan büyük ziyaretçi patlaması, haftalarca gişelerin dolu olmasına neden oldu. Bütün Dünya’da kazanılan toplam para ise maliyetinin tam 10 katı kadardır. Yani 400 milyon dolar gibi bir gişe hasılatına imza atmıştır. IMDB ve sinemalar.com sitelerinde aldığı 7.2 puan filmin kaliteli bir yapım olduğunu ispatlamaya yeter.

temel icgudu sharon stone izle 223x300 Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle  Basic Instinct Full HD izle (1992)

Temel İçgüdü 1 filmi, San Fransisco’da gece kulübü olan eski rock starı Johnny Boz’un yatağında ölü bulunmasıyla başlamaktadır. Bu cinayet sonrasında seferber olan özel birliklerde Nick Curran, özel dedektif olarak bu cinayetin araştırılmasında görevlendirilmiştir. Birçok uyuşturucu ve bağlayıcı maddelerden sabıkası bulunmaktadır. Bu sıralarda kitaplarıyla ünlenmiş bir yazarın yazdığı cinayet kitabında, bu ölüm şeklinin aynısı olduğuna rastlanmıştır. Polislerin ve özel birliklerin 2 şüphesi vardır. Bu şüphelerden ilki yazarın katil olabileceği ve bir diğeri ise bu yazarı yakından takip eden okuyucu kitlesinden birisi… Dedektif Nick’in eskiden birlikte olduğu sevgilisi, bu yazarı öne sürerken olayların karışmasıyla birlikte şüpheliler arasında yer alır. Elbetteki şüpheliler ve araştırmalar sonucunda katil bulunacaktır. Bu eşsiz gizemli filmi izlerken sıkılmayacak, arkadaşlarınıza önereceksiniz. Eğer gizem, gerilim ve aynı zamanda sıcak filmler seviyorsanız Temel İçgüdü 1 izlemelisiniz.

temel icgudu 1 izle 300x225 Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle  Basic Instinct Full HD izle (1992)

Eşsiz film altında yapacağınız yorumlar sayesinde de sizlerden sonra gelecekler için yol gösterici olacaksınız. Filme sadece e—k film olarak bakmak yanlış olur. Bizim Türk milletinin Temel İçgüdü filmi deyince akıllarına erotik sevişme sahneleri geliyor. Ama filmde erotik sahneler dışında psikolojik gerilim, polisiye konuları da ağır basıyor. Sharon Stone‘un seksiliği de filme renk katmış. Sharon Stone’a Michael Dougles da eşlik ediyor. Bu 1992 yapım Temel İçgüdü filmini izle‘mediyseniz izlemenizi öneririm. Temel İçgüdü Türkçe dublaj izle olarak siteye eklenmiştir. Serinin ikinci filmi olan Temel İçgüdü 2 filmini de ilerleyen zamanlarda paylaşacağım.

 

İyi Seyirler dileriz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle - Basic Instinct Full HD izle (1992), 7.4 out of 10 based on 19 ratings
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Temel İçgüdü 1 Türkçe Dublaj izle – Basic Instinct Full HD izle (1992) "
 1. aynur 21 Nisan 2013, 05:17 -

  şiddetle tavsiye ediyorum

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 2. melik 09 Eylül 2013, 22:59 -

  harika bir film izleyinnn

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

2013 © Onlinefilmizleten.com online film izle | film izle Film İzle
SANAT-KÜLTÜR