film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

The Matrix Revolutions – Matrix 3 Filmi HD izle

25-04-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Film Bilgileri
The Matrix Revolutions – Matrix 3 Filmi HD izle
8.100 defa izlendi.

The Matrix Revolutions Türkçe Dublaj Film izle bilim kurgu üzerine kurulmuş ve film izlerken izleyici alıp hayaller dünyasına götüren fantastik bir yapımdır. Dilerseniz hemen matrix filmi full izleme imkânına web sitemiz içeriği dâhilinde sahip olabilirsiniz. Başlı başına efsane olmuş bir film olmakla kalmayıp akıllarda böyle bir şeyin olup olamayacağını beynimizin bir yerine kazıyan bir muhteşem bir yapıttır. Matrixde; insanların geliştirdiği zeki sistemler öğrenebilme ve düşünebilme yeteneği kazanarak kendilerini sürekli geliştirmiş, zekânın son noktası olmuş, insanlığı da karşısına almıştır. Bu felsefe filmin özünü oluşturmuştur. Filmde hayal dünyasından çok öteye gidilmiş ve böylece fantastik bir film ortaya çıkmıştır.

matrix revolutions film izle The Matrix Revolutions – Matrix 3 Filmi HD izle

Matrix filminin vizyona girmesinden beri çok zaman geçmiş olsa bile üst üstte izlenebilecek ve her izlenmede akıllarda izler bırakacak bir filmdir. The Matrix Revolutions Film izlemek isterseniz öncelikli olarak size sunuyor olduğumuz içeriğimiz dâhilinde filmin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Bu alanda birçok şey yazılıp çizildi, felsefesinden konuşuldu ve hatta kitabı çıktı. Bazı bilim adamları böyle bir şeyin var olduğu ile ilgili açıklamalarda dahi bulundu. Bu muhteşem aksiyon ve gerilim içeren fantastik film aslında şu fantastik olaylar ile başlar.

İyi bir yazılım şirketinde çalışan Neo zamanını program kırarak ve Matrixi araştırarak geçirir. Bu araştırmaları sırasında esrarengiz bir şekilde kahramanımız Trinity ve Morpheus ile tanışır. Bu tanışma sonrasında kahramanımızı bekleyen bir sürü sürpriz vardır. Bu fantastik filmi rahatlıkla sitemizde rahat bir şekilde matrix izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Matix’in çok sürükleyici bir konusu vardır ve olaylar birbiri ardına gerçekleşmektedir.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " The Matrix Revolutions – Matrix 3 Filmi HD izle "
 1. Joseph 06 Haziran 2013, 18:33 -

  Sonuncu bizim Ay Savaşeçısı’na yakışır biçimde muhteşemdi.Gereçekten son bölüm olduğunu düşününce (özellikle de böyle bir son) üzülsem mi sevinsem mi şaşıyorum.Ve bizim için büyük bir ekelme yıllardır gizlenmiş bu animeyi yeniden ortaya çıkaran herkese gönülden teşekkür ediyorum. iyi seyirler

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 2. matrix nil 10 Haziran 2013, 14:54 -

  The Matrix RevolutionsMatrix 3 Film izleyin tasiyemdir.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 3. fatihinfedaisi 23 Haziran 2013, 09:08 -

  Siyonizm propagandası yapmak için çekilmiş bir video….

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

2013 © Onlinefilmizleten.com online film izle | film izle Film İzle
SANAT-KÜLTÜR