film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Yoksul Prens – Jacquou le Croquant 2007 Türkçe Dublaj izle

27-09-2013


Lütfen Bekleyiniz...
Reklamı geçmek için 20 saniye kaldı
Film Bilgileri
Yoksul Prens – Jacquou le Croquant 2007 Türkçe Dublaj izle
3.851 defa izlendi.

Babasının rakipleri tarafından hapise düşürülmesi üzerine, oğlunu intikam yemini eder ve serüven burada başlar. Fransada gecen film 1985 yıllarını konu almaktadır. Babası dönemin kontudur fakat rakipleri babasını yıldırmayı başarmış ve tuzaklarına düşürmüşlerdir. Tuzak aslında Kont Nansac ‘ın karşı gelmesinden kaynaklıdır.  2007 Fransa yapımı film macera ve dram içermektedir.  Filmin yönetmeni ise Laurent Boutonnat, oyuncularımız ise Gaspard Ulliel, Leo Legrand, Marie-Josee Croze’dur. Küçük Jacquou’nun babası hapishanede hayatını yitirmiştir. İntikam yeminini ise annesi ölmeden önce ettirmiştir. Küçük Jacquou artık yalnızdır. Açlık ve sefalet içinde yaşamını sürdürmeye çalışan küçüğümüz sokakta donmak üzereyken, bir parıltı gibi ansızın çıkagelen iyi kalpli papaz Bonal sayesinde ayağa kalkar. Kendini intikam gününe hazırlamaya başlayan çocuk gün geçtikçe kendinden daha emin, etkileyici bir adam olmaya başlar.

Yoksul Prens izle e1380308458312 Yoksul Prens – Jacquou le Croquant 2007 Türkçe Dublaj izle

Yoksul Prens – Jacquou le Croquant

Bu yolda kendisine bağlı arkadaşları ve güzeller güzeli hayat dolu bir genç kız ona eşlik edecektir. Jacquou’nun tek hedefi artık intikam duygusu için biriktirilen bu öfeyi köylülere yapılan haksızlıklara, zorbalıklara karşı mücadele etmek için kullanacaktır. Jacquou basit bir köylünün büyük adam olabileceğini kanıtlayabilecek mi?

Serüvenin devamını merak ediyorsanız sizi heyecanlandıracak , merak uyandıracak ve dramatik olarak sizi derinden etkileyecek bir film. Duygularınıza hakim olamayacağınız ve Jacquou yerinde hissetmenizi sağlayacak senoryo ile bu film içinizde, bir yerlerde, aklınızda kalacak ve eminizki size yer edecektir.

onlinefilmizleten.com aracılığıyla;

İYİ SEYİRLER…

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Yoksul Prens – Jacquou le Croquant 2007 Türkçe Dublaj izle, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yoksul Prens – Jacquou le Croquant 2007 Türkçe Dublaj izle "
 1. hale 14 Ekim 2013, 05:43 -

  Cok iyi bir film insan cok etkileniyor izleyince harika bir eser bence herkes izlemeli derim

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

2013 © Onlinefilmizleten.com online film izle | film izle Film İzle
SANAT-KÜLTÜR